Zámkové dlažby a ploty

Poradenstvo návrh a realizácia pokládky zámkovej dlažieb a plotov


Problém môže byť výhodou :

Často sa stáva že váš pozemok je nerovný a neviete čo s tým. Vtedy sa vám snažíme navrhnúť riešenie. Problém s nerovnosťou sa dá vyriešiť rôzne. Či už krásne palisády, skalky alebo schodíky. Nerovnosť terénu môže dodať vášmu pozemku krásny vzhľad.


Snažíme sa nezaostávať za novinkami :

 Každý deň sledujeme novinky, učíme sa pre vás novým veciam a robí nám to radosť. Snažíme sa, vám poradiť aké máte možnosti, aby ste boli z návrhom spokojní. Osvetlenie zámkovej dlažby zabezpečí bezpečnosť ale aj príjemný vzhľad.  


U nás nájdete len certifikované a overené Firmy. 

Spolupracujeme len z firmami ktoré majú skúsenosti a sú certifikované. Pracujeme k kvalitnými materiálmi a 


Informácie :

Nitra : 0911 / 462 752

info@vykopeme.eu

www.vykopeme.eu


Niečo o zámkovej dlažbe

Realizujeme pokládku zámkovej dlažby hlavne typ dlažby zo zhutneného betónu, ktorej horná strana je upravená pre lepší vzhľad. Jednotlivé dlaždice sú navrhnuté tak, aby do seba vzájomne zapadali. Vďaka tomu dlažba dosahuje vysokú stabilitu a odolnosť hlavne pri horizontálnom posune. Zámková dlažba sa vyrába prefabrikáciou.

Jednou z hlavných výhod zámkovej dlažby je možnosť jej rozobratia a opätovného zloženia do pôvodného stavu. Jednotlivé diely dlažby môžu mať rôzne odtiene vďaka čomu vzniká možnosť vytvárať rôzne obrazce, nápisy či prvky praktického charakteru - napr. na parkoviskách je možné týmto spôsobom vytvoriť parkovacie čiary oddeľujúce jednotlivé parkovacie miesta. Dlažba sa pokladá na sucho do štrkového podkladu a špáruje sa pieskom.

Vyberte kraj