Powered by Smartsupp
EUR
sk

Profesionálny realizátori dekoračných omietok a okrasných farieb


Vyberte kraj

Objavte exkluzívnu ponuku dekoratívnych a okrasných omietok a farieb, ktoré oživia váš interiér. Naši vybraní partneri zabezpečia profesionálnu realizáciu vašich predstáv.

Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitriansky kraj Trenčiansky kraj Banskobystrický kraj Košický kraj Prešovský kraj Žilinský kraj

Exkluzívne dekoratívne omietky a farby
od našich partnerov

Všetko o dekoratívnych omietkach a farbách

Dekoračná omietka
Dekoračná omietka

Prečo sú dekoratívne omietky skvelou voľbou ?


Dekoratívne omietky a farby robia domy štýlovými a osobitými. S nimi môžete ľahko premeniť obyčajné steny na niečo výnimočné. Či už hľadáte jednoduchú eleganciu alebo niečo, čo upúta pozornosť, tieto omietky sú to pravé. Sú skvelé na skrývanie malých nedokonalostí a dodávajú stenám zaujímavý vzhľad. 

Pri výbere omietky nezabudnite zohľadniť štýl vašej domácnosti a funkčnosť miestnosti. Rôzne typy omietok ponúkajú rôzne efekty a vlastnosti. Či už hľadáte niečo pre kuchyňu alebo luxusný obývačkový priestor, máme pre vás to pravé.

Okrasné omietky
Okrasné omietky

Rôzne typy a efekty 


Ponúkame široký výber materiálov ako perliscente, marmorino, venezia a ďalšie. Tieto produkty vám umožnia vytvoriť unikátne steny, ktoré sa hodia k akémukoľvek štýlu vašej domácnosti. Od jemných lesklých efektov po bohaté mramorové textúry, u nás nájdete všetko, čo potrebujete pre oživenie vášho interiéru. 

Efekty: Ponúkame množstvo špeciálnych efektov, od perleťových po mramorové, pre každý štýl a potrebu. 


Zoznam druhov omietok a farieb nájdete nižšie


Prečo si vybrať našich partnerov


Odborná inštalácia

Naši partneri sú skutoční odborníci na dekoratívne omietky a farby. Vďaka ich skúsenostiam a zručnostiam získate dokonalé výsledky, ktoré vydržia roky. Poskytnú vám tiež poradenstvo, aby ste si mohli vybrať presne to, čo vášmu domovu najviac pristane. 

Jedinečné produkty

Pri výbere omietky nezabudnite zohľadniť štýl vašej domácnosti a funkčnosť miestnosti. Rôzne typy omietok ponúkajú rôzne efekty a vlastnosti. Či už hľadáte niečo pre odolnú kuchyňu alebo luxusný obývačkový priestor, máme pre vás to pravé.


Exkluzivita: U nás nájdete špeciálne efekty a povrchové úpravy, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom našich partnerov. 

Moderné farby a omietky
Moderné farby a omietky
Rusikálne omietky a fabry
Rusikálne omietky a fabry
Okrasná omietka v kúpeľni
Okrasná omietka v kúpeľni
Dekoračné omietky
Dekoračné omietky
Dekoratívne Omietky
Dekoratívne Omietky

Ako si vybrať tú správnu dekoratívnu omietku?


Získajte rady od profesionálov

Pred výberom ideálnej omietky sa poraďte s našimi odborníkmi. Vďaka skúsenostiam našich partnerov nájdete omietku, ktorá bude najlepšie ladiť s vaším domovom
a životným štýlom. Pomôžu vám zvážiť všetky možnosti
a vybrať si tak, aby výsledok potešil vaše oko aj dlhodobo vydržal.


Tipy: Na svetlé, otvorené priestory skúste materiál venezia. Pre teplý, pohodlný pocit zase travertino. 


Pri výbere omietky nezabudnite zohľadniť štýl vašej domácnosti a funkčnosť miestnosti. Rôzne typy omietok ponúkajú rôzne efekty a vlastnosti. Či už hľadáte niečo pre odolnú kuchyňu alebo luxusný obývačkový priestor, máme pre vás to pravé. 

Elegantné omietky a farby
Elegantné omietky a farby

Inšpirujte sa najnovšími trendmiSledujte najnovšie trendy

V dekoratívnych omietkach a farbách sa neustále objavujú nové trendy. Odvážne farby, jemné textúry alebo ekologické materiály – s našimi partnermi držíte krok s najnovšími trendmi, ktoré oživia váš domov a dodajú mu súčasný vzhľad. 

Inšpirácia: Nebojte sa experimentovať s novými efektmi ako ottocento alebo hoblio pre osobitý charakter vašich stien. 


Projekty našich partnerov

Pozrite si ich portfólio a inšpirujte sa projektmi, ktoré realizovali. Od klasických po moderné interiéry, nájdete u nich množstvo príkladov, ako môžu dekoratívne omietky a farby premeniť priestor. Každý projekt je dôkazom kvality a ich odbornosti. 

Galéria: Naša online galéria vám ukáže, ako rôzne typy omietok pôsobia v reálnych domovoch. 


Často kladené otázky (FAQs)


Môžem aplikovať dekoratívnu omietku na starú stenu?

Áno, dekoratívne omietky sú ideálne na obnovenie starých stien. Naši odborníci vám poradia, ako na to. 

Ako dlho vydržia dekoratívne omietky?

S kvalitnými materiálmi a správnou aplikáciou môžu dekoratívne omietky vydržať roky bez potreby údržby.

Je možné omietky použiť aj v kúpeľni?

Určite, existujú špeciálne omietky vhodné pre vlhké prostredie kúpeľní. Spýtajte sa našich partnerov na najlepšie možnosti. 


Rozmanitosť štýlov pre každý interiér

V ponuke nájdete širokú škálu dekoratívnych omietok a farieb, ktoré vyhovujú rôznym štýlom a potrebám. tu sú niektoéré z nich...

Dekoratívna farba - Perliscente 

Popis: Perliscente prináša jedinečný perleťový efekt, ktorý dodáva stenám hlboký a bohatý vzhľad. Ideálna pre akcentové steny v obývačkách alebo spálňach.

Dekoratívna omietka - Marmorino 

Popis: Marmorino je tradičná talianska technika, ktorá imituje vzhľad prírodného mramoru. Je vhodná pre elegantné a luxusné interiéry.

Dekoratívna omietka - Venezia

Popis: Venezia je vodou riediteľná omietka s jemným leskom, ktorá sa ľahko aplikuje a vytvára efekt starého muriva alebo antického štuku.

Dekoratívna farba - Karma 

Popis: Karma ponúka širokú paletu farieb s matným alebo polomatným finišom, ktoré sú ideálne pre vytvorenie príjemnej atmosféry v každej miestnosti.

Dekoratívna omietka - Ottocento 

Popis: Ottocento je akrylátová omietka pre interiérové použitie, ktorá vytvára efekt antického štuku s jemným metalickým leskom.

Dekoratívna exteriérová omietka - Travertino 

Popis: Travertino je robustná omietka vhodná pre exteriérové aplikácie, ktorá imituje vzhľad travertínového kameňa.

Dekoratívna farba - Nilym 

Popis: Nilym prináša inovatívny prístup k farbám s vysokou odolnosťou voči znečisteniu s možnosťou jednoduchého čistenia.

Dekoratívna omietka - Marmorino+Venezia 

Popis: Kombinácia Marmorino a Venezia vytvára unikátny viacvrstvový efekt, ktorý pridáva hĺbku a textúru stenám.

Dekoratívna omietka - Hoblio 

Popis: Hoblio je omietka s jemnou textúrou a vysokou odolnosťou, ideálna pre vytvorenie rustikálneho vzhľadu.

Dekoratívna omietka - Travertino+Venezia 

Popis: Spojenie Travertino a Venezia prináša exteriérovú omietku s vysokou odolnosťou a estetickým vzhľadom starého muriva.

Dekoratívna omietka - Savana 

Popis: Savana je dekoratívna omietka s jemnou, pieskovou textúrou, ktorá vytvára teplý, prírodný vzhľad stien. Je ideálna pre vytvorenie útulnej atmosféry.

Dekoratívna farba - Metallico 

Popis: Metallico ponúka metalické farby s perleťovým alebo zlatistým efektom, ktoré pridávajú luxusný vzhľad interiérovým prvkom.

Dekoratívna omietka - Corten 

Popis: Corten imituje vzhľad oceľového povrchu s charakteristickou hrdzavou patinou. Je to odvážny výber pre moderné a industriálne priestory.

Dekoratívna farba - Glitter 

Popis: Glitter je farba s jemnými trblietavými časticami, ktorá dodáva stenám a stropom jemný, trblietavý efekt. Vhodná pre akcentové steny.

Dekoratívna omietka - Beton 

Popis: Beton je omietka, ktorá napodobňuje vzhľad surového betónu. Je vhodná pre minimalistické a industriálne interiéry.

Dekoratívna farba - Chameleon 

Popis: Chameleon je inovatívna farba meniaca farbu podľa uhla pohľadu a svetelných podmienok, ktorá pridáva dynamický a futuristický aspekt priestoru.

Dekoratívna omietka - Granito 

Popis: Granito je omietka s efektom prírodného granitu, poskytujúca stenám robustný a odolný povrch s jemnou textúrou.

Dekoratívna farba - Aqua 

Popis: Aqua je vysoko odolná vodoodpudivá farba určená pre miestnosti s vyššou vlhkosťou ako sú kúpeľne a kuchyne.

Dekoratívna omietka - Rustico 

Popis: Rustico ponúka tradičný vidiecky vzhľad s hrubšou textúrou, ideálny pre vytvorenie rustikálneho charakteru v interiéri alebo exteriéri.

Dekoratívna farba - Velvet 

Popis: Velvet je luxusná matná farba s hlbokým, zamatovým finišom, ktorá stenám dodáva sofistikovaný a elegantný vzhľad.


Pri výbere dekoratívnej omietky alebo farby je dôležité zvážiť charakter miestnosti a očakávaný efekt. Naši partneri vám poskytnú odborné poradenstvo a pomôžu vám nájsť perfektné riešenie, ktoré odráža váš osobný štýl a zároveň dodáva vášmu domovu punc jedinečnosti.


Výhody a Použitie Dekoratívnych Omietok

Dekoratívne omietky a farby nie sú len o estetike; ponúkajú aj praktické výhody. Sú odolné voči vlhkosti, ľahko sa udržiavajú a môžu dokonca zlepšiť izolačné vlastnosti vašich stien. Či už renovujete starý dom alebo zdobíte novostavbu, dekoratívne omietky pridajú vašemu projektu hodnotu a dlhodobú krásu.

Pri aplikácii týchto omietok je dôležité postupovať precízne a s dôrazom na detail. Naši partneri používajú len najkvalitnejšie materiály a najnovšie techniky, aby zabezpečili, že výsledok bude nielen krásny, ale aj trvácny.