sk

Realizácie záhrad v meste Trnava


PRIMA Garden s.r.o
Roman Hečko 
0940 250 348  
Adresa: Pekárska 14, 917 01 Trnava
E-mail: primagarden@primagarden.sk


Fotogaléria


O nás

PRIMA Garden je moderná slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti ZÁHRADNÍCTVA .

Ponúkame široké portfólio kvalitných produktov a služieb v sektore záhradníctva. Našim hlavným cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby od projektu až po realizáciu. Množstvo spokojných zákazníkov a úspešne dokončených realizácii robí z našej spoločnosti spoľahlivého a profesionálneho obchodného partnera. Našim cieľom je každý rok napredovať v danej oblasti a postupne rozširovať a skvalitňovať ponúkané produkty a služby.

Naša spoločnosť sa špecializuje na realizáciu záhrad na kľúč, automatické závlahové systémy, sadovnícke práce, predaj a výsadba exotických drevín. Taktiež sa snažíme pracovať efektívne a v tom nám pomáha aj naša profesionálna technika ako je Pôdna fréza FERRARI 340 PowerSafe a mnoho ďalších vychytávok zo záhradnej či manuálnej techniky. Našim klientom ponúkame len nami preverené materiáli, u ktorých sa vieme zaručiť za ich kvalitu. Ku každému zákazníkovi pristupujeme s rešpektom a úctou a snažíme sa vždy vyhovieť jeho predstavám a požiadavkám.

Tešíme sa na spoluprácu a veríme, že naše produkty a služby Vám pomôžu ku lepšiemu a krajšiemu bývaniu. 


Prečo si vybrat nas?

Práca ktorú robíme nás baví a snažíme sa uspokojiť zákazníka na 110% . Množstvo realizácii a skúseností nás naučilo naslúchať požiadavkám klientov a následne ich spoločne meniť do efektívnych riešení. Pracujeme čestne a komunikujeme s rešpektom. Našou úlohou je poskytnúť pomoc a odborne riešenie. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne.
Naše záhrady poskytujú zdravé a komfortné prostredie plné oddychu a relaxu. Záhrada je investícia, ktorá sa vám odvďačí svojou krásou a príjemnou atmosférou vo vašom vonkajšom obytnom priestore. Máme Bohaté skúsenosti v obore realizácii. Preto je kvalita a profesionalita u nás vždy na prvom mieste.

Prečo investovať do záhrady?

-Zdravé a komfortné bývanie
-Zaručený oddych a relax
-Eliminácia zastavanej plochy
-Tvorba zelenej plochy
-Pohlcovanie dažďovej vody
-Znižovanie teploty v lete

Taktiež ponúkame:

-Prenájom záhradnej mechanizácie
-Prenájom manuálnej mechanizácie
-Kompletné úpravy terénu
-Rekonštrukcie záhrad
-Výroba vyvýšených záhonov na mieru
-Detské ihriská
-Drobné stavby