Powered by Smartsupp
EUR
sk

Realizácie záhrad v meste Trnava


Radovan Daliman
0911 462 752


O nás


Ponúkame široké portfólio kvalitných produktov a služieb v sektore záhradníctva. Našim hlavným cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby od projektu až po realizáciu. Množstvo spokojných zákazníkov a úspešne dokončených realizácii robí z našej spoločnosti spoľahlivého a profesionálneho obchodného partnera. Našim cieľom je každý rok napredovať v danej oblasti a postupne rozširovať a skvalitňovať ponúkané produkty a služby.

Naša spoločnosť sa špecializuje na realizáciu záhrad na kľúč, automatické závlahové systémy, sadovnícke práce, predaj a výsadba exotických drevín. Taktiež sa snažíme pracovať efektívne a v tom nám pomáha aj naša profesionálna technika ako je Pôdna fréza FERRARI 340 PowerSafe a mnoho ďalších vychytávok zo záhradnej či manuálnej techniky. Našim klientom ponúkame len nami preverené materiáli, u ktorých sa vieme zaručiť za ich kvalitu. Ku každému zákazníkovi pristupujeme s rešpektom a úctou a snažíme sa vždy vyhovieť jeho predstavám a požiadavkám.

Tešíme sa na spoluprácu a veríme, že naše produkty a služby Vám pomôžu ku lepšiemu a krajšiemu bývaniu. 


FotogalériaPrečo si vybrať nás?

Práca ktorú robíme nás baví a snažíme sa uspokojiť zákazníka na 110% . Množstvo realizácii a skúseností nás naučilo naslúchať požiadavkám klientov a následne ich spoločne meniť do efektívnych riešení. Pracujeme čestne a komunikujeme s rešpektom. Našou úlohou je poskytnúť pomoc a odborne riešenie. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne.
Naše záhrady poskytujú zdravé a komfortné prostredie plné oddychu a relaxu. Záhrada je investícia, ktorá sa vám odvďačí svojou krásou a príjemnou atmosférou vo vašom vonkajšom obytnom priestore. Máme Bohaté skúsenosti v obore realizácii. Preto je kvalita a profesionalita u nás vždy na prvom mieste.

Prečo investovať do záhrady?

-Zdravé a komfortné bývanie
-Zaručený oddych a relax
-Eliminácia zastavanej plochy
-Tvorba zelenej plochy
-Pohlcovanie dažďovej vody
-Znižovanie teploty v lete

Taktiež ponúkame:

-Prenájom záhradnej mechanizácie
-Prenájom manuálnej mechanizácie
-Kompletné úpravy terénu
-Rekonštrukcie záhrad
-Výroba vyvýšených záhonov na mieru
-Detské ihriská
-Drobné stavby


Informačné okienko

Záhrady

Postavili ste nový dom, kúpili ste staršiu stavbu alebo ste zdedili nehnuteľnosť? Ku každému domu patrí nejaká záhrada. Dnes sú predstavy o vysnívanej modernej záhrade iné ako pred niekoľkými rokmi, kedy slúžila predovšetkým na pestovanie ovocia a zeleniny a chov sliepok. Samozrejme to ale neznamená že dnes to už nikoho nezaujíma, práve naopak.

Každý si tú svoju vysnívanú záhradu ale predstavuje trošku inak. Niekto ako rekreačnú zónu s bazénom a terasou, niekto zase ako okrasnú záhradu so skalkou a kvetinami a niekto tú záhradu chce aby si mohol vypestovať čerstvé ovocie, zeleninu, mať čerstvé mäso a na chov sliepok ktoré budú znášať vajcia.

Záhrada s relaxačnou zónou
Záhrada s relaxačnou zónou

Okrasné záhrady

Okrasné záhrady sú súčasťou ľudských životov už od nepamäti. Okrasné záhrady by sa mali predovšetkým odvíjať od snov a želaní zákazníkov, samozrejme ale aj od architektúry, kultúry a teplotným podmienkam ktoré v danej krajiny sú. Ich súčasťou sú najrôznejšie jazierka, skalky, záhradné prístrešky, bazény atď... Veľký dôraz je kladený na to aby starostlivosť o okrasnú záhradu zaberala pokiaľ možno čo najmenej času a energie.

Okrasná záhrada
Okrasná záhrada

Úžitková záhrada

Práca v záhrade spája príjemné s užitočným. Pre úžitkovú záhradu si potrebujeme vyhradiť slnečnú časť záhrady, dobre chránenú pred vetrom ale zároveň aby bola vzdušná. Samozrejme musíme myslieť aj na to, aby pri nej bola prípojka vody.

Úžitková záhrada
Úžitková záhrada

Rekonštrukcia záhrady

Rekonštrukcia záhrady spočíva v tom že prepracujete aktuálny stav vašej záhrady na nový. Keďže takáto rekonštrukcia záhrady býva veľa krát finančne náročná, treba si spraviť detailný obraz o tom čo chcete zmeniť, čo by ste chceli zachovať a vyčleniť si rozpočet, ktorý na túto rekonštrukciu záhrady chcete použiť. Samozrejme treba si upresniť aj to do akého záhradného štýlu chcete aby sa vaša nová záhrada prerobila. Aj keď jednotlivé prvky môžu pôsobiť samostatne veľmi pekne, skombinované dokopy môžu pôsobiť chaoticky. Preto ak máte dom prispôsobený do jedného architektonického štýlu, môžete tento štýl použiť aj do Vašej novej záhrady.  

Rekonštrukcia záhrady
Rekonštrukcia záhrady