Powered by Smartsupp
EUR
sk

Realizácie záhrad Senec


        Radovan Daliman
           0911 462 752 

                    E-mail: info@vykopeme.eu


O nás 

Sme firma, ktorá za svoje dlhoročné pôsobenie zrealizovala množstvo väčších či menších projektov v oblasti úpravy exteriéru a sadovníckych prác. Ponúkame služby v oblasti kompletných realizácií okrasných záhrad, úprav prezentačných plôch firemných pozemkov a výsadby verejnej zelene, používame závlahové systémy Hunter. Naším cieľom je, aby každý náš zákazník bol čo najviac spokojný. Snažíme sa to dosiahnuť osobitným prístupom k zákazníkovi a kvalitne odvedenou prácou pri každej realizácii. Dávame dôraz na korektný a férový prístup k zákazníkom. 


Fotogaléria našich zrealizovaných prác


Informačné okienko pre našich zákazníkov

Záhrady

Postavili ste nový dom, kúpili ste staršiu stavbu alebo ste zdedili nehnuteľnosť? Ku každému domu patrí nejaká záhrada. Dnes sú predstavy o vysnívanej modernej záhrade iné ako pred niekoľkými rokmi, kedy slúžila predovšetkým na pestovanie ovocia a zeleniny. Samozrejme to ale neznamená že dnes to už nikoho nezaujíma, práve naopak.


Okrasné záhrady

Okrasné záhrady sú súčasťou ľudských životov už od nepamäti. Okrasné záhrady by sa mali predovšetkým odvíjať od snov a želaní zákazníkov, samozrejme ale aj od architektúry, kultúry a teplotným podmienkam ktoré v danej krajiny sú. Ich súčasťou sú najrôznejšie jazierka, skalky, záhradné prístrešky, bazény atď... Veľký dôraz je kladený na to aby starostlivosť o okrasnú záhradu zaberala pokiaľ možno čo najmenej času a energie.


Úžitková záhrada

Práca v záhrade spája príjemné s užitočným. Pre úžitkovú záhradu si potrebujeme vyhradiť slnečnú časť záhrady, dobre chránenú pred vetrom ale zároveň aby bola vzdušná. Samozrejme musíme myslieť aj na to, aby pri nej bola prípojka vody.


Rekonštrukcia záhrady

Rekonštrukcia záhrady spočíva v tom že prepracujete aktuálny stav vašej záhrady na nový. Keďže takáto rekonštrukcia záhrady býva veľa krát finančne náročná, treba si spraviť detailný obraz o tom čo chcete zmeniť, čo by ste chceli zachovať a vyčleniť si rozpočet, ktorý na túto rekonštrukciu záhrady chcete použiť. Samozrejme treba si upresniť aj to do akého záhradného štýlu chcete aby sa vaša nová záhrada prerobila. Aj keď jednotlivé prvky môžu pôsobiť samostatne veľmi pekne, skombinované dokopy môžu pôsobiť chaoticky. Preto ak máte dom prispôsobený do jedného architektonického štýlu, môžete tento štýl použiť aj do Vašej novej záhrady.