Powered by Smartsupp
EUR
sk

Realizácia záhrady Bratislava II


Agapé

Mária Hirgelová

0903 207 265  
Adresa: Devínska cesta 3, 841 10 Bratislava
E-mail: hirgelova@gmail.com


O nás

Záhradníctvo Agapé je na trhu už vyše 30 rokov.
Bude pre Vás spoľahlivým partnerom, pri tvorení vašej záhrady, od návrhu, cez výsadbu, až po údržbu záhrady.
 
V našej ponuke nájdete naozaj veľké stromy, do výšky až 12 metrov.
Sú to najvyššie stromy, ktoré sa na Slovensku predávajú, luxusné solitéry s výberom ktorých Vám radi poradíme a ktoré Vám odborne posadíme.

Medzi naše realizácie patrí aj Nádvorie v Trnave, Palác Motešických, alebo výsadba pred hotelom Grand Hotel River Park v Bratislave. Okrem nich aj rôzne súkromné záhrady, či terasy v Bratislavskom kraji.

Obhliadka k návrhu záhrady ZDARMA.

Prenájom rastlín je skvelým riešením pre eventovky aj reklamné agentúry.

Dlhodobý prenájom izbových rastlín do kancelárií mesačne za cenu jednej kávy Vám spríjemní pracovné prostredie bez námahy. 

Je možnosť využiť aj náš pravidelný servis interiérovej zelene.


Fotogaléria realizácií záhrad - Bratislava II


Sme partnerom vykopeme.eu, za oblasť Návrhy a realizácie záhrad, vo všetkých častiach mesta Bratislava a v meste Pezinok.


Informačné okienko - Realizácia záhrad Bratislava II

Naše služby v oblasti Realizácie záhrad, môžete využiť aj v týchto častiach mesta Bratislava:
Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa.

Záhrady Bratislava

Postavili ste nový dom, kúpili ste staršiu stavbu alebo ste zdedili nehnuteľnosť? Ku každému domu patrí nejaká záhrada. Dnes sú predstavy o vysnívanej modernej záhrade iné ako pred niekoľkými rokmi, kedy slúžila predovšetkým na pestovanie ovocia a zeleniny a chov sliepok. Samozrejme to ale neznamená že dnes to už nikoho nezaujíma, práve naopak.

Každý si tú svoju vysnívanú záhradu ale predstavuje trošku inak. Niekto ako rekreačnú zónu s bazénom a terasou, niekto zase ako okrasnú záhradu so skalkou a kvetinami a niekto tú záhradu chce aby si mohol vypestovať čerstvé ovocie, zeleninu, mať čerstvé mäso a na chov sliepok ktoré budú znášať vajcia.

realizácia záhrady Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa
realizácia záhrady Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa

Okrasné záhrady Bratislava

Okrasné záhrady sú súčasťou ľudských životov už od nepamäti. Okrasné záhrady by sa mali predovšetkým odvíjať od snov a želaní zákazníkov, samozrejme ale aj od architektúry, kultúry a teplotným podmienkam ktoré v danej krajiny sú. Ich súčasťou sú najrôznejšie jazierka, skalky, záhradné prístrešky, bazény atď... Veľký dôraz je kladený na to aby starostlivosť o okrasnú záhradu zaberala pokiaľ možno čo najmenej času a energie.

okrasná záhrada Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa
okrasná záhrada Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa

Úžitková záhrada Bratislava

Práca v záhrade spája príjemné s užitočným. Pre úžitkovú záhradu si potrebujeme vyhradiť slnečnú časť záhrady, dobre chránenú pred vetrom ale zároveň aby bola vzdušná. Samozrejme musíme myslieť aj na to, aby pri nej bola prípojka vody.

úžitková záhrada Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa
úžitková záhrada Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa

Rekonštrukcia záhrady Bratislava

Rekonštrukcia záhrady spočíva v tom že prepracujete aktuálny stav vašej záhrady na nový. Keďže takáto rekonštrukcia záhrady býva veľa krát finančne náročná, treba si spraviť detailný obraz o tom čo chcete zmeniť, čo by ste chceli zachovať a vyčleniť si rozpočet, ktorý na túto rekonštrukciu záhrady chcete použiť. Samozrejme treba si upresniť aj to do akého záhradného štýlu chcete aby sa vaša nová záhrada prerobila. Aj keď jednotlivé prvky môžu pôsobiť samostatne veľmi pekne, skombinované dokopy môžu pôsobiť chaoticky. Preto ak máte dom prispôsobený do jedného architektonického štýlu, môžete tento štýl použiť aj do Vašej novej záhrady. 

rekonštrukcia záhrad Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa
rekonštrukcia záhrad Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa