Powered by Smartsupp
EUR
sk

Murované ploty a oporné múry Bratislava IV


S.L. CONSTRUCT s.r.o.
Lukáš Sloboda
  0901 710 528
Adresa: Bratislavská 49, 841 06, Záhorská Bystrica 
E-mail: sloboda@slconstruct.sk


O nás

Okrem realizácie Murovaných plotov a oporných múrov, vypracujeme aj cenovú ponuku a výkaz Cenkros, ktorý je rovnaký, ako rozpočet, len bez cien. Tvoria ho vypočítané množstvá jednotlivých položiek rozpočtu.

Sme partnerom www.vykopeme.eu aj za oblasť Dom na kľúč a Základy na kľúč.


Fotogaléria realizovaných prác


Murovaný plot

murovaný plot
murovaný plot

Funkčný a dobre vyzerajúci plot má chrániť dom a jeho okolie. Slúžiť Vám bude dlhé roky, preto nepodceňujte jeho kvalitu. Murované múry sú odolné voči pôsobeniu vody, mrazu aj vetru a dokonale ochránia Vaše súkromie. Dobrý plot presne ohraničuje pozemok a zabraňuje neželanému vstupu osôb aj zvierat. Umiestnenie murovaného plotu je vhodné najmä na stranách z ulice
a z čelnej strany domu.


Základy murovaného plota

základy murovaného plota
základy murovaného plota

Najdôležitejšou časťou murovaného plota sú základy, ktoré musia byť spravené naozaj precízne. Pri výstavbe múrov 
a oplotení je tiež dobré myslieť na umiestnenie chráničky pre elektrické káble (brána, zvonček, svetlo). Naplánujte miesto pre bránu, výklenok na odpadové koše, elektromer a plynomer. Na základy sa postupne ukladajú murované tvárnice. 


Plot z murovaných tvárnic

plot z murovaných tvárnic
plot z murovaných tvárnic

Plot z čelnej strany je reprezentatívnym dizajnovým prvkom. Mali by ste si dať záležať na jeho výbere a prevedení. Murovaný plot sa dá pekne zladiť so vzhľadom domu a jeho okolia. Murované tvárnice, z ktorých je plot môžete kreatívne doplniť a skombinovať s rôznymi materiálmi, napríklad s drevom, kameňom, dekoračnou stierkou, obkladmi, nátermi alebo pletivom.


Murované ploty a oporné múry v zložitom teréne

Murované ploty a oporné múry v zložitom teréne
Murované ploty a oporné múry v zložitom teréne

Svahovitý pozemok môžete opornými múrmi pretvoriť na terasovitú plochu a oživiť svoju záhradu. Stavaním oporných múrov sa zabraňuje zosuvom pôdy. Vyrovnávajú a spevňujú sa svahovité plochy. Oporné múry dávajú príležitosť na vytvorenie praktickej terasy, už je len na vás či ju využijeme ako bylinkovú záhradku, plochu na hranie alebo oddych.