Powered by Smartsupp
EUR
sk

Krby Trnavský kraj


Vyberte okres


Informačné okienko

Vyberte si krb, ktorý prinesie do Vášho domova teplo, útulnosť
a atmosféru. Naša spoločnosť Vykopeme.eu spája špecialistov na predaj, inštaláciu a servis krbových kachlí a krbov. Naši partneri ponúkajú široký výber krbov, aby vyhoveli všetkým Vašim požiadavkám a vkusu.

Pri výbere krbu sa zamerajte na štýl, dizajn a typ, ktorý najlepšie dopĺňa Váš interiér a zabezpečí vám komfortné prostredie. Ponuka na trhu môže zahŕňať rôzne typy krbov vrátane krbových kachlí, krbových vložiek a krbových stien. 

Naši partneri Vám poskytnú kompletné služby od poradenstva
a výberu krbu až po jeho inštaláciu a servis. Sú tu pre Vás, aby Vám pomohli vytvoriť útulné prostredie, teplo a pohodu
v chladných zimných dňoch.

Vyberte si svoj ideálny krb a zažite príjemné chvíle pri plameňoch. Kontaktujte partnera vo Vašom meste ešte dnes.

krb - teplo, útulnosť, atmosféra
krb - teplo, útulnosť, atmosféra

Krbové kachle


Krbové kachle sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú tradičný spôsob vykurovania. Svojím jedinečným dizajnom a kvalitným spracovaním prinášajú do Vášho domova teplo a príjemnú atmosféru. Krbové kachle sú vyrobené z kvalitných materiálov a zabezpečujú efektívne vykurovanie. Vyberte si zo širokej ponuky štýlov a veľkostí
a doprajte si príjemné chvíle pri plameňoch.

krbové kachle
krbové kachle

Krbové vložky


Krbové vložky sú praktickým riešením pre tých, ktorí chcú mať krb s moderným vzhľadom a vysokou efektívnosťou. Ponúkajú rôzne možnosti
a prispôsobujú sa Vašim potrebám a preferenciám.
S ich výkonným ohrevom a regulovateľnými funkciami si môžete zaistiť teplo a pohodu v každom ročnom období. Krbové vložky sú ľahko inštalovateľné a ich jednoduché ovládanie vám umožňuje nastaviť ideálnu teplotu a plameň.

krbové vložky
krbové vložky

Krbové steny


Krbové steny sú dokonalým spôsobom, ako vytvoriť ohnisko priamo vo vnútri interiéru. Svojím moderným vzhľadom prinesú do Vášho domova štýlový prvok a zároveň Vám prinesú teplo a pohodu. Sú vyrobené z kvalitných materiálov a ich konštrukcia zabezpečuje efektívne a bezpečné vykurovanie. Vyberte si z rôznych veľkostí a dizajnov a prispôsobte si svoju krbovú stenu podľa vašich potrieb a predstáv.

krbová stena
krbová stena