sk

WD-40 - 250ml

Výrobca: WD

Kategória: Plastické mazivá a tuky

4,79 € 5,00 €

Popis produktu

Mazivo WD-40 je najznámejšie a najpredávanejšie technické mazivo na svete. Predáva sa vo viac ako 120 krajinách sveta. Je vyhľadávané hlavne kvôli širokej škále použitia, vynikajúcej kvalite a výhodnej cene. - odstraňuje vŕzganie- čistí a chráni- odstraňuje vlhkosť- uvoľňuje hrdzavé spoje- uvoľňuje zaseknuté mechanizmy

Mazivo WD-40 je nevyhnutným pomocníkom v dielni údržby, kde maže, čistí, uvoľňuje skrutky a zabraňuje korózii. Mazivo tiež vytesňuje vodu. Malo by sa stať štandardným vybavením každej garáže alebo domáce dielne, rovnako tak nájde uplatnenie v pracovnej taške opravára či technika údržby.

Kľúčové vlastnosti:

  • MAŽE jeho mazacie zložky sa rozložia a tým sa udržia na všetkých pohybujúcich sa častiach ošetrovaného mechanizmu.
  • CHRÁNI PROTI KORÓZII pokryje povrch, aj jeho mikroskopické nerovnosti antikoróznym povlakom, ktorý ho chráni pred vlhkom a inými koróznymi vplyvmi. Antikorózna vrstva je taká tenká, že nie je potrebné jej následne odstránenie.
  • ČISTÍ dostane sa pod špinu, sadze, mastnotu a rozpúšťa zapečené mazivá. Vyčistí ošetrovaný materiál a perfektne odstráni taktiež samolepky. WD - 40 neobsahuje silikóny, a teda neviaže ďalšie nečistoty.
  • POVOĽUJE uvoľňuje zhrdzavené, ztuhnuté, alebo zapečené spoje a zablokované pohyblivé časti mechanizmov.
  • VYTESŇUJE VODU vytvára vode odolnú dielektrickú bariéru. WD - 40 nevodí elektrický prúd, a preto zabráni možným skratom vyvolaným vlhkosťou.