sk

Liqui Moly 5116 Prísada do hydraulického systému - 1l

Prísady pre: Hydraulické oleje

Výrobca: LIQUI MOLY

Kategória: Prísady

11,99 €

Popis produktu

Liqui Moly 5116 je prísada do hydraulického systému obsahuje komponenty na ochranu a údržbu hydraulických systémov. Optimálne ošetruje tesniace elementy systémov, ako sú napr. O-krúžky. Prísada znižuje trenie a zabraňuje preto trhavému pohybu klzných plôch (stick slip effect).

To znižuje teplotu oleja, spomaľuje jeho starnutie a optimálne chráni súčiastky hydraulických zariadení, napr. čerpadiel, pred opotrebením. Prísada taktiež chráni hydraulické systémy pred koróziou, penením oleja a pred vznikom kalu a usadenín. Znižuje tak riziko opráv, doby výpadku z prevádzky a minimalizuje náklady.

Použitie:

Pre hydraulické systémy v priemysle, pre oblasť stavebných a úžitkových motorových vozidiel a taktiež pre agregáty používané v poľnohospodárstve a v lesnom hospodárstve. Pridáva sa do oleja v pomere od 2 do 4 % z objemu oleja, pre odstránenie problému je nutné pridať od 4 do 8% objemu oleja. Prísada nieje vhodná pre systémy s olejmi typu HEPG, HETG a HEES, pre centrálne hydraulické oleje a brzdové kvapaliny.